Vicedecano/subdirector de centro

Escola Politécnica Superior

  • María Sonia Bouza Fernández
  • Vicente Díaz Casás
  • María Sonia Zaragoza Fernández

Escola Técnica Superior de Arquitectura

  • María Amparo Casares Gallego
  • María Victoria Otero Piñeiro
  • José Antonio Vázquez Rodríguez
  • Evaristo Zas Gómez

Escola Técnica Superior de Enxeñeiros de Camiños, Canais e Portos

  • Aitor Baldomir García
  • José París López

Escola Técnica Superior de Náutica e Máquinas

  • Manuel Romero Gómez
  • Alsira Salgado Don

Escola Universitaria de Arquitectura Técnica

  • Susana Robles Sánchez
  • Gumersinda Seara Paz

Escola Universitaria de Deseño Industrial

  • José Antonio Pérez Rodríguez
  • Juan Solozábal Basáñez

Escola Universitaria de Enfermaría

Escola Universitaria de Relacións Laborais

  • María Romaní De Gabriel

Escola Universitaria de Turismo

Escola Universitaria Politécnica

  • María Isabel Fernández Ibáñez
  • Óscar Fontenla Romero

Facultade de Ciencias

  • María Elisa Beceiro González
  • Federico Pomar Barbeito
  • María Esther Rodríguez Belmonte

Facultade de Ciencias da Comunicación

  • Viviana Barneche Naya
  • José Juan Videla Rodríguez

Facultade de Ciencias da Educación

  • María Bobadilla Pérez
  • Juan Carlos Brenlla Blanco
  • Tania Fátima Gómez Sánchez
  • Nuria Rebollo Quintela
  • Juan Carlos Rivadulla López
  • Roberto Suárez Brandariz

Facultade de Ciencias da Saúde

  • Nereida María Canosa Domínguez

Facultade de Ciencias do Deporte e a Educación Física

  • Luís Morenilla Burló
  • José Andrés Sánchez Molina
  • José Luís Tuimil López

Facultade de Ciencias do Traballo

  • Alfonso Gomis Rodríguez

Facultade de Dereito

  • María del Carmen Garcimartín Montero
  • Marcos Antonio López Suárez
  • María Esther Rovira Sueiro

Facultade de Economía e Empresa

  • José Manuel Barreiro Viñán
  • Rubén Lado Sestayo
  • Inés Mezo Balaca
  • María Flora Muiño Vázquez
  • José Javier Orosa González
  • María Milagros Sieiro Constenla

Facultade de Enfermaría e Podoloxía

  • Pedro Gil Manso
  • Teresa-Rosalía Pérez Castro
  • Sergio Pérez García

Facultade de Filoloxía

  • Félix Córdoba Rodríguez
  • Carlos Cayetano Vizcaíno Fernández
  • Elizabeth Anne Woodward Smith

Facultade de Fisioterapia

  • Francisco José Senín Camargo

Facultade de Humanidades e Documentación

  • Domingo Antonio García Allut
  • Miguel Ángel Rodríguez Luaces

Facultade de Informática

  • Mariano Javier Cabrero Canosa
  • Patricia González Gómez
  • Daniel Ismael Iglesia Iglesias
  • Óscar Pedreira Fernández
  • Maria de las Nieves Pedreira Souto

Facultade de Socioloxía

  • Federico Guillermo Martín Palmero
  • Matilde Massó Lago