Profesorado

Construcións arquitectónicas

Nome Categoría Dedicación
Alonso Alonso, Patricia INT-SU TC
Alonso Carro, Guillermo Carlos TIT-EU TC
Amo Pérez, María Pilar del INT-SU P6
Caridad Yáñez, Francisco José TIT-EU TC
Fernández Prado, Rubén COL TC
Hermo Sánchez, Víctor Manuel PC-DR TC Doutor
Iglesias Maceiras, Álvaro José TIT-EU TC
Iglesias Martínez, María Cruz CAT-EU TC Doutor
López Piñeiro, Santiago TIT-EU DR TC Doutor
López Rivadulla, Francisco Javier INT-SU TC Doutor
Martín López, Manuel TIT-EU TC
Medín Guyatt, Roberto Antonio INT-SU TC
Pinedo Iglesias, Eduardo Miguel TIT-EU TC
Pintos Pena, Santiago INT-SU TC
Porta Rodríguez, Manuel INT-SU TC
Robles Sánchez, Susana INT-SU TC
Souto Blázquez, Gonzalo INT-SU P3
Souto García, Valentín Balbino TIT-UN TC Doutor
Suárez Paz, José María ASOC-3 P6
Vázquez Fernández, Ramón TIT-EU TC

Dereito administrativo

Nome Categoría Dedicación
Fernández Carballal, Almudena TIT-EU DR TC Doutor

Dereito civil

Nome Categoría Dedicación
Raposo Arceo, Juan Jesús TIT-UN TC Doutor

Educación física e deportiva

Nome Categoría Dedicación
Gambau Pinasa, Vicente P-INEF TC Doutor

Enxeñaría da construcción

Nome Categoría Dedicación
Álvarez Díaz, José Antonio ASOC-3 P6
García Vidaurrázaga, María Dolores ASOC-3 P6
González Fonteboa, María Belén TIT-UN TC Doutor
Martínez Abella, Fernando CAT-UN TC Doutor
Martínez Lage, María Isabel PC-DR TC Doutor
Pérez Ordóñez, Juan Luís PC-DR TC Doutor
Rojo López, Gemma PC-PD B60
Seara Paz, Gumersinda AXU-DR TC Doutor

Expresión gráfica arquitectónica

Nome Categoría Dedicación
Díaz Alonso, José Antonio TIT-EU TC
Fernández Álvarez, Ángel José TIT-EU DR TC Doutor
González Sarceda, Manuel TIT-EU TC
Lorenzo Durán, Margarita PC-DR TC Doutor
Losada Pérez, Carlos INT-SU TC
Mantiñán Campos, Carlos José COL TC
Pérez Doval, Luís TIT-EU TC

Filoloxía inglesa

Nome Categoría Dedicación
Pérez Janeiro, Purificación TIT-EU TC

Física aplicada

Nome Categoría Dedicación
Cabeza Gras, Óscar TIT-UN TC Doutor
Domínguez Pérez, Montserrat PC-DR P8 Doutor
Nogueira López, Pedro Fernando CAT-EU TC Doutor
Rico Varela, Maite PC-DR TC Doutor
Segade Zas, Luísa María TIT-UN TC Doutor

Matemática aplicada

Nome Categoría Dedicación
García Abel, Marta TIT-EU TC
Tarrío Tobar, Ana Dorotea CAT-EU TC Doutor

Mecánica dos medios continuos e teoría de estruturas

Nome Categoría Dedicación
Barreiro Roca, José Carlos ASOC-3 P5 Doutor
Domínguez Díez, Eloy Rafael COL TC
Lamas López, Valentín TIT-EU DR TC Doutor
López César, Isaac Rodrigo INT-SU TC Doutor
Mosquera Rey, Emilio Ricardo AXU-DR TC Doutor
Muñiz Gómez, Santiago TIT-UN TC Doutor
Otero Chans, María Dolores PC-DR TC Doutor
Suárez Riestra, Félix Leandro INT-SU TC Doutor
Tabernero Duque, Fernando María ASOC-3 P6

Organización de empresas

Nome Categoría Dedicación
Barbeito Roibal, Susana María PC-DR TC Doutor
Guillén Solórzano, Eduardo PC-DR TC Doutor
Martínez Carballo, Manuel PC-DR TC Doutor
Nieto Uría Ribeiro de Almeida, Arturo José PC-DR TC Doutor
Teijeiro Álvarez, María Mercedes PC-DR TC Doutor