Profesorado

Composición arquitectónica

Nome Categoría Dedicación
Abelleira Doldán, Miguel A. INT-SU TC Doutor
Agrasar Quiroga, Fernando TIT-UN TC Doutor
Alonso Pereira, José Ramón CAT-UN TC Doutor
Blanco Lorenzo, Enrique Manuel PC-DR TC Doutor
Caridad Graña, Juan Antonio INT-SU P6 Doutor
García Requejo, Zaida INT-SU P3
López Salas, Estefanía INT-SU P6 Doutor
Louzao Martínez, Francisco Xabier PC-DR TC Doutor
Paz Agras, Mari Luz AXU-DR TC Doutor
Pérez Sánchez, Yolanda AXU-DR TC Doutor
Río Vázquez, Antonio Santiago AXU-DR TC Doutor
Yzquierdo Perrín, Ramón José CAT-UN TC Doutor

Construcións arquitectónicas

Nome Categoría Dedicación
Alonso Alonso, Patricia INT-SU TC
Amo Pérez, María Pilar del INT-SU P6
Amor Cagiao, José Antonio PC-DR TC Doutor
Antelo Tudela, Enrique ASOC-3 P6 Doutor
Bermúdez Graíño, José Manuel COL TC
Carreira Montes, José Ángel ASOC-3 P6
Dios Vieitez, María Jesús TIT-UN TC Doutor
Fernández Cobián, Esteban PC-DR TC Doutor
Fernández Madrid, Joaquín CAT-UN TC Doutor
Garitaonaindía de Vera, José Ramón TIT-UN TC Doutor
Hermo Sánchez, Víctor Manuel PC-DR TC Doutor
Muñoz Fontenla, Carlos Manuel COL TC
Pintos Pena, Santiago INT-SU TC
Pita Abad, Carlos Alberto COL TC
Quintáns Eiras, Carlos Luis PC-DR TC Doutor
Raya De Blas, Antonio TIT-EU TC
Redondo Porto, Alberto ASOC-3 P6
Rodríguez Cheda, José Benito CAT-UN TC Doutor
Rodríguez García, Enrique INT-SU TC
Sánchez Iglesias, Santiago ASOC-3 P6
Santos Vázquez, Ángeles ASOC-3 P6
Seoane González, José Carlos COL TC
Souto Blázquez, Gonzalo INT-SU P3
Souto García, Valentín Balbino TIT-UN TC Doutor

Expresión gráfica arquitectónica

Nome Categoría Dedicación
Amado Lorenzo, Antonio Gonzalo TIT-UN TC Doutor
Caridad Yáñez, Eduardo Alfonso TIT-EU TC
Castro García, Óscar COL TC
Costa Buján, Pablo TIT-EU DR TC Doutor
Doce Porto, Juan Manuel COL TC
Fernández-Gago Longueira, Paula María COL TC
Fraga López, Fernando PC-DR TC Doutor
Fraga López, Francisco Javier COL TC
Franco Taboada, José Antonio EMERIT P6 Doutor
Franco Taboada, Juan Manuel TIT-UN TC Doutor
Hermida González, Luís TIT-EU DR TC Doutor
Lizancos Mora, Plácido TIT-UN TC Doutor
Lorenzo Durán, Margarita PC-DR TC Doutor
Mantiñán Campos, Carlos José COL TC
Pérez Naya, Antonia María TIT-EU DR TC Doutor
Pernas Alonso, María Inés PC-DR TC Doutor
Tarrío Carrodeguas, Santiago Bernardo TIT-UN TC Doutor
Zas Gómez, Evaristo COL TC

Matemática aplicada

Nome Categoría Dedicación
Cuéllar Cerrillo, Nuria A. COL TC
Martín Gutiérrez, María Emma TIT-UN TC Doutor
Otero Piñeiro, María Victoria PC-DR TC Doutor
Rodríguez Seijo, José Manuel TIT-UN TC Doutor

Mecánica dos medios continuos e teoría de estruturas

Nome Categoría Dedicación
Aragón Fitera, Jorge PC-DR TC Doutor
Barreiro Roca, José Carlos ASOC-3 P5 Doutor
Cuba Cabana, Hilda INT-SU TC
Domínguez Díez, Eloy Rafael COL TC
Domínguez Díez, Javier Faustino COL TC
Estévez Cimadevila, Francisco Javier CAT-UN TC Doutor
Freire Tellado, Manuel José TIT-EU DR TC Doutor
Lamas López, Valentín TIT-EU DR TC Doutor
López César, Isaac Rodrigo INT-SU TC Doutor
Martín Gutiérrez, Emilio TIT-UN TC Doutor
Muñiz Gómez, Santiago TIT-UN TC Doutor
Muñoz Vidal, Manuel TIT-UN TC Doutor
Otero Chans, María Dolores PC-DR TC Doutor
Pérez Valcarcel, Juan Bautista CAT-UN TC Doutor
Sabín Díaz, Patricia PC-DR TC Doutor
Suárez Riestra, Félix Leandro INT-SU TC Doutor
Tabernero Duque, Fernando María ASOC-3 P6
Vázquez Rodríguez, José Antonio TIT-UN TC Doutor

Proxectos arquitectónicos

Nome Categoría Dedicación
Barge Ferreiros, Santiago AXU-DR TC Doutor
Blanco Guerra, Fernando COL TC
Carreiro Otero, María Concepción PC-DR TC Doutor
Casares Gallego, María Amparo PC-DR TC Doutor
Crespo González, Cristóbal COL TC
Di Felice Vázquez, Mario Francisco INT-SU TC
Fernández-Albalat Ruíz, Andrés COL TC
Iglesia Pérez, Manuel De La TIT-EU TC
Irisarri Castro, Jesús INT-SU TC
López Bahut, María Emma AXU-DR TC Doutor
Martínez González, José Carlos INT-SU P5
Martínez Raído, José Luís INT-SU TC
Meijide Tomás, Jorge Vicente COL TC
Mesejo Conde, Mónica COL TC
Muñoz Fontenla, Luis Walter PC-DR TC Doutor
Pedrós Fernández, Óscar PC-DR P8 Doutor
Penela Fernández, Alfonso Carlos COL TC
Piñera Manso, Guadalupe ASOC-3 P6
Prieto López, Juan Ignacio PC-DR P8 Doutor
Rodríguez Blanco, Emilio INT-SU TC
Rodríguez-Losada Allende, Jacobo INT-SU TC
Rosales Noves, José Manuel ASOC-3 P6
Santos Zas, Gabriel Arturo COL TC
Seara Morales, Iago COL TC
Vázquez Díaz, María Sonia AXU-DR TC Doutor
Vidal Pérez, Francisco José COL TC

Urbanística e ordenación do territorio

Nome Categoría Dedicación
Beltrán Pedreira, José Ricardo INT-SU TC
Conde García, Jesús PC-DR TC Doutor
Creus Andrade, Juan José PC-DR TC Doutor
Díaz Revilla, Alfonso ASOC-3 P6
Fernández Prado, Martín PC-DR TC Doutor
Gallego Picard, Pablo AXU-DR TC Doutor
García Fontán, Cristina PC-DR P8 Doutor
González Harguindey, Javier AXU-DR TC Doutor
Llamazares Castro, Jesús INT-SU P6 Doutor
López González, Cándido Jaime PC-DR TC Doutor
Martínez Suárez, José Luís TIT-UN TC Doutor
Nárdiz Ortiz, Carlos TIT-UN TC Doutor
Rodríguez Álvarez, Jorge AXU-DR TC Doutor
Seoane Prado, Enrique ASOC-3 P6 Doutor
Vázquez Mosquera, José Manuel COL TC